Jak vrátit zboží

Někdy se stane, i přes naši maximální snahu pomoci Vám s nákupem a správnou velikostí keš(https://www.vase-plavky.cz/nejcasteji-se-nas-ptate/jak-vybrat-spravnou-velikost-plavek/), že plavky Vám nesedí a potřebujete je vrátit nebo vyměnit.

Nebojte se, u nás je to snadné a bez dluhého čekání na vrácení peněz.

Výměnu zboží provádíme jednoduše. Napiště nám na info@vase-plavky.cz nebo zavolejte na tel.č. 608 069 493 a dejte nám vědět, že potřebujete jinou velikost. Ihned jí pro Vás zajistíme a Vy nám prosím mezitím pošlete nevyhovující plavky na adresu:

Bc. Ludmila Vaňátková, Heřmánková 278, 460 01 Liberec.

Zboží nám prosím pošlete v krabici a to zejména pokud se jedná o plavky s kosticemi. V jiném obalu by mohlo dojít k poškození kostice. Děkujeme.

Jakmile nám zboží dojde a zkontrolujeme ho, pošleme Vám správnou velikost obratem a zdarma.

Pokud Vám nesedí střih a chcete vrátit peníze, postup je stejný jako u výměny. Peníze posíláme obratem ve stejný den, kdy nám dorazí balíček od Vás a vracené zboží bude v pořádku.

Na vrácení máte ze zákona 14 dní. Není třeba nic vyplňovat, jen nám prosím napište na e-mail info@vase-plavky.cz nebo do balíčku s vraceným zbožím číslo účtu, kam chcete zaslat peníze. Peníze posíláme pouze na účty a to vedené v České Republice. Případně můžete využít formulář na odstoupení od smlouvy, který najdete tady: https://www.vase-plavky.cz/vse-o-nakupu/odstoupeni-od-kupni-smlouvy/