Ostrov Clare

Clare je nejen název našeho modelu roku 2023, ale jak už jsme si možná stačili všimnout i ostrova. Tentokrát vás vezmeme na výlet do Irska v provincii Connacht. Jedná se o největší z ostrovů v zátoce Clew Bay a nachází se v ústí zátoky do Atlantského oceánu.images

 

Tento hornatý a pozoruhodný ostrov se irsky nazývá Oileán Chliara

 

Je obydlen už od prehistorických dob a bývala to hlavní námořní základna slavné Irské korzárky Grace, kterou přezdívaly "Královna moří z Connachtu".  Opatství svaté Brigity společně s klášterem vynikají nádhernou vnitřní výzdobou a malbami.

 

Můžete se ubytovat v malebném domě s majákem na břehu moře. Unknown

Tento ostrov je skutečně výjimečný ať už svou historií, tak nádhernou, nespoutanou přírodou a všudypřítomnou zelení. Útesy na pobřeží a mystická zákoutí lákající k prozkoumání. 

 

 

 

 

Pro náš modelový střih jsme vybrali stejně zelenou barvu - Irská zelená..DSC_3112

 

Podprsenka je výrazná rozšířením košíčků v oblasti průramků, tak aby decentně zakrývala podpaží a splývavým pruhem opticky zeštíhlovala celou  oblast hrudníku. 

Zavazuje se za krkem na zesílená ramínka a tělo obepíná šňůrka, kterou je možné prodloužit, ale i rozšířit.

Model na obrázku je ještě doplněný drobnou kovovou aplikaci, která košíčky spíná k sobě a zabraňuje tak rozjížděním do stran.

Další možností na doplnění potom nabízí možnost různých tvarů vycpávek - ve variantě normální oboustranná vycpávka nebo push-up neobracející...