CO JE NOVÉHO?

Příprava na novou sezónu je v plném proudu: Sleduj Facebook!

Letošní začátek sezóny je v plném proudu. 🥳 Nevěřili by jste, kolik to dá práce. 🫶 Už se těším na další spolupráci s bezva modelkou Klárkou a jejími nápady jak si uvázat Bikiny podprsenku 100x jinak... 😅 Jaké jsou Vaše typy?

IMG_2267    IMG_2236-3   IMG_2249-4

Představujeme Bikiny střih

 

Navrhněte si vaše plavky!-2

 

Bikiny

 Zajímavé skutečně je, že název plavek je všeobecně známý podle ostrova v Tichém oceánu na kterém byly v letech 1946 - 1958 testováno 23 jaderných výbuchů.  V tom důsledku jsou nyní tyto ostrovy neobydlené, ale organismům, včetně korálů ase tam teď daří dobře. 

marshallovy-ostrovy-04 Tento jeden ostrov Atol Bikiny je součástí souostroví Mashallových ostrovů. 

Možná i proto nás jako první inspiroval abychom v názvech naší kolekce plavek vybírali podle ostrovů.

Jednoduše jsme si řekly, že když má tento ostrov své plavky, proč by je nemohly mít i jiné. Nebo je to naopak?

b60cd8b0160f3186a0aebcc69e70a333_resize=720,405_ Tak jedeme na to... Tentokrát Vám představíme opravdu známý ostrov...

Celkem Marshallovy ostrovy tvoří 36 ostrovů, které obklopují Pěti-set kilometrovou lagunu. Celková plocha ostrovů je přitom jen 6 kilometrů čtverečných. A i přes značné zamoření radioaktivitou je vzhledem k množství vraků válečných lodí na dně laguny velmi vyhledávanou potápěčskou oblastí. 

Už jste se někdy potápěly? Naše Bikiny jsou minimalistické a vhodné i pod neopren, pokud se rády rozepínáte... Víte co myslím? :D

Poprvé byly samotné bikiny představeny roku 1946 dvojicí Louis Réard a Jacques Heim s podnázvem "Bikiny - menší než nejmenší plavky na světě!" Měly evokovat atomový výbuch a v podstatě ten v oblasti módy i způsobily.

Unknown První je oblékala Micheline Bernardiniová.

Opravdu velkou oblibu si získaly až po filmech "A bůh stvořil ženu" s Brigitte Bardotovou nebo po uvedení bondovky Dr. No, kde legendární Ursuhla Anderssová sebevědomě vyjde z moře v bílých bikinách a nožíkem u pasu.

Dnes je nosíme ve všech možných obměnách a tvarech... Ty naše kalhotky jsou nízké na zavazování a nabízíme 3 varianty provedení střihu (Tanga, Brazil a Klasický střih).

Oboustranné a bezešvé - všechno hladce sedí tak jak má.

Modré třpytNa našich bikinách je minimum švů - jsou hladké a také rychleschnoucí.

Podprsenku tvoří elegantně střižená kapka, která svým tvarem sama zvedá poprsí. Ramínka jsou splétaná, takže se nezařezávají, ale také nepovolují. Vaše uzlíky se neuvolní ani pod neoprenem a naopak skvěle drží. 

Můžete si objednat i prodlouženou šňůrku obepínající tělo aby jste si mohly několikrát ovázat tkaničku kolem těla.

att.tZAdsN_sQ8MyDsojB0iEFRQexjEnz03Sh-fE1-5mQ6M

Ostrov Clare

Clare je nejen název našeho modelu roku 2023, ale jak už jsme si možná stačili všimnout i ostrova. Tentokrát vás vezmeme na výlet do Irska v provincii Connacht. Jedná se o největší z ostrovů v zátoce Clew Bay a nachází se v ústí zátoky do Atlantského oceánu.images

 

Tento hornatý a pozoruhodný ostrov se irsky nazývá Oileán Chliara

 

Je obydlen už od prehistorických dob a bývala to hlavní námořní základna slavné Irské korzárky Grace, kterou přezdívaly "Královna moří z Connachtu".  Opatství svaté Brigity společně s klášterem vynikají nádhernou vnitřní výzdobou a malbami.

 

Můžete se ubytovat v malebném domě s majákem na břehu moře. Unknown

Tento ostrov je skutečně výjimečný ať už svou historií, tak nádhernou, nespoutanou přírodou a všudypřítomnou zelení. Útesy na pobřeží a mystická zákoutí lákající k prozkoumání. 

 

 

 

 

Pro náš modelový střih jsme vybrali stejně zelenou barvu - Irská zelená..DSC_3112

 

Podprsenka je výrazná rozšířením košíčků v oblasti průramků, tak aby decentně zakrývala podpaží a splývavým pruhem opticky zeštíhlovala celou  oblast hrudníku. 

Zavazuje se za krkem na zesílená ramínka a tělo obepíná šňůrka, kterou je možné prodloužit, ale i rozšířit.

Model na obrázku je ještě doplněný drobnou kovovou aplikaci, která košíčky spíná k sobě a zabraňuje tak rozjížděním do stran.

Další možností na doplnění potom nabízí možnost různých tvarů vycpávek - ve variantě normální oboustranná vycpávka nebo push-up neobracející...

3 položek celkem