Představujeme Bikiny střih

 

Navrhněte si vaše plavky!-2

 

Bikiny

 Zajímavé skutečně je, že název plavek je všeobecně známý podle ostrova v Tichém oceánu na kterém byly v letech 1946 - 1958 testováno 23 jaderných výbuchů.  V tom důsledku jsou nyní tyto ostrovy neobydlené, ale organismům, včetně korálů ase tam teď daří dobře. 

marshallovy-ostrovy-04 Tento jeden ostrov Atol Bikiny je součástí souostroví Mashallových ostrovů. 

Možná i proto nás jako první inspiroval abychom v názvech naší kolekce plavek vybírali podle ostrovů.

Jednoduše jsme si řekly, že když má tento ostrov své plavky, proč by je nemohly mít i jiné. Nebo je to naopak?

b60cd8b0160f3186a0aebcc69e70a333_resize=720,405_ Tak jedeme na to... Tentokrát Vám představíme opravdu známý ostrov...

Celkem Marshallovy ostrovy tvoří 36 ostrovů, které obklopují Pěti-set kilometrovou lagunu. Celková plocha ostrovů je přitom jen 6 kilometrů čtverečných. A i přes značné zamoření radioaktivitou je vzhledem k množství vraků válečných lodí na dně laguny velmi vyhledávanou potápěčskou oblastí. 

Už jste se někdy potápěly? Naše Bikiny jsou minimalistické a vhodné i pod neopren, pokud se rády rozepínáte... Víte co myslím? :D

Poprvé byly samotné bikiny představeny roku 1946 dvojicí Louis Réard a Jacques Heim s podnázvem "Bikiny - menší než nejmenší plavky na světě!" Měly evokovat atomový výbuch a v podstatě ten v oblasti módy i způsobily.

Unknown První je oblékala Micheline Bernardiniová.

Opravdu velkou oblibu si získaly až po filmech "A bůh stvořil ženu" s Brigitte Bardotovou nebo po uvedení bondovky Dr. No, kde legendární Ursuhla Anderssová sebevědomě vyjde z moře v bílých bikinách a nožíkem u pasu.

Dnes je nosíme ve všech možných obměnách a tvarech... Ty naše kalhotky jsou nízké na zavazování a nabízíme 3 varianty provedení střihu (Tanga, Brazil a Klasický střih).

Oboustranné a bezešvé - všechno hladce sedí tak jak má.

Modré třpytNa našich bikinách je minimum švů - jsou hladké a také rychleschnoucí.

Podprsenku tvoří elegantně střižená kapka, která svým tvarem sama zvedá poprsí. Ramínka jsou splétaná, takže se nezařezávají, ale také nepovolují. Vaše uzlíky se neuvolní ani pod neoprenem a naopak skvěle drží. 

Můžete si objednat i prodlouženou šňůrku obepínající tělo aby jste si mohly několikrát ovázat tkaničku kolem těla.

att.tZAdsN_sQ8MyDsojB0iEFRQexjEnz03Sh-fE1-5mQ6M