5 nejčastějších chyb při výběru plavek na internetu

 

Nedávno jsme s kolegyněmi řešily, proč mají někteří lidé problém s výběrem oblečení a speciálně plavek přes internet. Proč se jim stává, že jimi vybraný model jim nesedí a ve výsledku nejsou s nákupem spokojeni?

A tak jsem se rozhodla sepsat Vám pět nejčastějších chyb, kterých se dopouštíme při nakupování plavek přes internet, abych Vám usnadnila výběr a aby nákup u nás byl pro Vás příjemnou zkušeností.

 

CHYBA Č.1 – Vybírejte s ohledem na typ Vaší postavy - nebo vyzkoušené střihy

Každý člověk je jiný, a co sluší jednomu, nemusí slušet jinému. Většina z nás nemá ideální míry, ale při správném výběru lze i u plavek ledacos schovat a naopak poukázat na Vaše přednosti. Tak například moje sestra zásadně nosí spodní díl plavek s rozšířenou nohavičkou, protože trpí utkvělým pocitem, že je jí vidět celulitida na zadní části stehen. Nooo, to je možné, ale ona má takovou postavu, že tímto typem spodního dílu právě přitahuje na tuto partii pozornost, navíc jí nepěkně rozšiřuje v bocích. Pokud by zvolila klasický spodní díl a naopak přesunula pozornost nahoru, kde vypadá vážně dobře :-) (např. krásnou push-upkou s výrazným vzorem), nikdo by si její „celulitidy“ ani nevšiml...

Řiďte se při výběru Vaším typem postavy, zda máte širší boky, které potřebujete opticky zúžit nebo třeba schovat větší bříško. Vše se dá, když víte, jak na to. Více informací o jednotlivých typech postav, a které plavky Vám budou slušet najdete v článku JAK VYBRAT A KOUPIT SPRÁVNÉ PLAVKY PŘES INTERNET

 

CHYBA Č.2 – Proveďte kontrolu vhodné velikosti pomocí TABULKY

Možná Vám to připadá jako otrava, ale velikostní tabulky jsou velmi důležité. U každého výrobce totiž můžete narazit na jiné značení. Každý kvalitní e-shop Vám u zboží velikostní tabulky nabídne, případně je najdete v odkazech a nevyplatí se je ignorovat.

 

CHYBA Č.3 – KOUKÁTE NA VELIKOSTNÍ TABULKY, ALE NEPŘEMĚŘÍTE SE :-)

Tak schválně, kolikrát do roka se měříte? A kolikrát jste přesvědčeni o tom, že máte stále 90 cm přes boky a 75B? Abych pořád nepomlouvala sestru, tak já jsem měla před rokem v pase 68 cm. A dneska mám (kvůli Vám jsem se šla změřit), 101 cm!!! Proboha! No tak dobře, uznávám, že to bude patrně mít na svědomí 7. měsíc mého těhotenství :-)), ale chci tím říct, že jsem extrémním příkladem toho, že naše tělo se v čase mění, z různých důvodů a okolností, nahoru i dolů (to teda doufám!).

Takže moje rada a prosba na tuto chybu – přeměřte se prosím!

 

CHYBA Č.4 – Orientujete se jen podle ceny?

Je to stejné jako třeba se šunkou. Jedna za 12 Kč, druhá za 28 Kč. Obě se jmenují šunka a obě tak vypadají, ale při bližším pohledu zjistíte, že ta levnější má jenom 60% masa. Určitě víte, o čem mluvím.

Kvalita se vždy vyplatí, nemusíte zrovna kupovat ty nejdražší plavky, ale vyberte si prověřenou kvalitní značku, kde máte jistotu, že se Vám plavky nerozpadnou po druhé návštěvě bazénu. A že jsem takové viděla.

 

CHYBA Č.5 – Vybírejte své nové plavky u SPECIALISTY

Spousta e-shopů prodává plavky. A spousta e-shopů prodává spolu s plavkami taky spodní prádlo, hračky, parfémy, elektroniku a bůhvícoještě. Tomu se říká roztříštěná pozornost. Vybírejte plavky u specializovaného e-shopu (toho našeho, to je jasné :-)), který se zabývá jen tímto sortimentem, má svoje zboží vymazlené a může Vám nabídnout odborné poradenství!

 

RÁDI VÁS UVÍTÁME V NAŠEM E-SHOPU VASE PLAVKY, NEBOJTE SE NÁM ZAVOLAT NEBO NAPSAT, PORADÍME VÁM S VÝBĚREM,

ZODPOVÍME VAŠE DOTAZY, BUDEME SE VÁM VĚNOVAT!5