Jak vybrat a koupit ty nejvhodnější plavky?

JAK VYBRAT A KOUPIT SPRÁVNÉ PLAVKY PŘES INTERNET?

 

Nakupování plavek on-line, bez vyzkoušení, jde to vůbec?

Samozřejmě, stačí dodržet jen několik základních zásad.

„Osobně mám s nakupováním oblečení přes internet dokonce mnohem lepší výsledky než v kamenném obchodě. V obchodě jsem většinou nervózní, pokud zkouším více věcí za sebou, přestává to bavit mě i tu protivnou prodavačku, nemůžu se rozhodnout, mám málo času a ve výsledku třeba koupím něco, co jsem ani nechtěla. Na internetu mám času, kolik chci, všechno si promyslím, prohlédnu a pokud se držím tabulek velikostí doporučených výrobcem, oblečení také skvěle sedí.“

Navíc má nakupování přes internet velkou výhodu v lepších cenách, větších možnostech výběru a úspoře času. Nemusíte obíhat deset různých obchodů, abyste nakonec zjistily, že se Vám prostě žádné plavky nelíbí. V internetovém obchodě máte desítky druhů různých značek, pohodlí a ještě možnost vždy zboží do 14 dnů vrátit.

JAK TEDY NA PLAVKY?

Pro některé ženy, které nemají zrovna modelkovskou postavu je představa nákupu nových plavek noční můrou. Úplně zbytečně, se správným typem a střihem plavek si totiž můžete vykouzlit krásnější křivky, a pokud zvolíte i správnou barvu, budete svůdná a přitažlivá i s pár kily navíc.

Jako první je na místě se rozhodnout, k jakému účelu plavky potřebujeme. Zda pro sportovní plavání do bazénu – v tom případě volíme JEDNODÍLNÉ SPORTOVNÍ PLAVKY, nebo hledáme plavky na pláž, na dovolenou nebo letní lenošení na koupalištích.

Při výběru DVOUDÍLNÝCH PLAVEK je třeba si uvědomit, jaký mám typ postavy, co chci skrýt a na co naopak upozornit.

Pokud nevlastníte souměrnou postavu, pak je velmi praktické, pokud můžete zkombinovat různé velikosti horního a spodního dílu, u nás najdete velký výběr např. u značky LITEX.

Postava s úzkými boky a malým poprsím – zaměřte se na horní díl, který by měl být co nejvýraznější, můžete využít širokou nabídku módních vzorů a ozdob jako jsou volány, třásně apod. Pro zvýraznění poprsí můžete sáhnout také po push-up podprsence nebo podprsence s vyztuženými košíčky, která prsa krásně nadzvedne a opticky zvětší. Spodní díl může být v podstatě ze všech možných tvarů, slušet bude třeba menší nohavička.

Postava typu jablko – máte štíhlé nohy, ale větší poprsí a tendenci přibírat v oblasti bříška? Tady je vždy třeba dbát na správnou podporu poprsí, kostice v podprsence a silnější ramínka. Není vhodné zavazování za krkem, protože byste si mohla přivodit bolesti zad. Spodní díl volte s vyšším lemem nebo sáhněte po plavkách JEDNODÍLNÝCH, které bříško krásně maskují.

Tip pro větší poprsí – plavky TRIOLA – velmi oblíbená značka, která nabízí větší velikosti košíčků – lze kombinovat vrchní a spodní díl.

Postava typu přesýpací hodiny – štíhlý pas a výrazné boky – pro zvýraznění krásné postavy můžete vybírat z široké nabídky např. velmi sexy značky  PHAX

Postava typu hrušky – trápí Vás široké boky a stehna? Pozor na spodní díl. Měl by být s větším vykrojením, aby Vám opticky prodloužil nohy, určitě nevolte kalhotky s větší nohavičkou! Vyberte si pestrou, vzorovanou podprsenku, odvedete tak pozornost na dekolt. Pokud bude mít vrchní díl zavazování za krkem, opticky zesouměrníte postavu.

Tip pro barvu – pokud máte světlou nebo velmi světlou pleť, vyhněte se jednobarevné černé, bílé nebo jasně žluté. Vybírejte spíše z přirozených odstínů barev jako je hnědá, oranžová, modrá, růžová nebo i tyrkysová.

K plavkám dnes neodmyslitelně patří také PLÁŽOVÉ DOPLŇKY, jako jsou šaty, tuniky, parea, šátky, sarongy, ve kterých budete na pláži i u bazénu neodolatelná.

Na závěr rada, jak se o plavky starat:

- nenechávejte po koupání plavky v mokrém ručníku – chemikálie z bazénů nebo sůl z moře mohou narušovat elastan, ze kterého se plavky vyrábí, proto je co nejdříve properte ve vlažné vodě, ideálně s příměsí pracího prostředku, který používáte na jemné prádlo, a nechte usušit, ovšem nikdy ne na přímém slunci

A nezapomeňte být krásná v plavkách celý rok a nebojte se zainvestovat do sebe a pořídit si nové plavky každou sezónu!

Rádi Vás opět uvítáme v našem e-shopu VASE PLAVKY