EAR BAND-IT

Nechejte vodu venku.  Noste ušní špunty.

Původně byla Ear-Band-It® plavecká čelenka navržena pro děti s perforací ušního bubínku, aby jim umožnila plavání. Postupně se ale rozšířila mezi plavecké nadšence všech věkových kategorií, kteří jsou náchylní k zánětům zvukovodu, mají perforované bubínky nebo jen prostě nemají rádi vodu v uších.

Nejnovější studie ukázaly, že zánět zvukovodu (otitis externa) postihuje 1 z 250 lidí, zákrok propíchnutí bubínku prodělá jen v USA ročně více než 700 000 lidí.  Před Ear Band-It® plaveckou čelenkou byla jedinou možností ochrany pouze koupací čepice.   Tyto čepice nejsou pouze nevzhledné a nepohodlné, ale často i neefektivní při ochraně uší. Patentovaný systém Ear Band-It® plavecké čelenky byl navržen tak, aby řešil tento problém a nyní si jej užívají miliony lidí po celém světě.

Něco o tvůrci

Dr. Jack Malkoff, tvůrce Ear Band-It® plavecké čelenky, získal lékařský diplom na Státní Univerzitě v Ohiu  Následnou praxi vykonával v Newark City Hospital v Newarku v New Jersey, své vzdělání ukončil Dr. Malkoff rezidenturou v oboru otorhinolaryngologie na renomované Massachusettské Oční a Ušní Klinice v Bostnu.  Dr Malkoff odešel v roce 1995 na odpočinek po 40 letech praxe v ORL ordinaci.

Je ověřeným odborníkem v oboru otorhinolaryngologie a je členem Americké chirurgické společnosti (F.A.C.S.).

ear-band-it-logo

Žádné produkty značky EAR BAND-IT nebyly nalezeny...