Nové značky v plážových a sportovních doplňcích: COQUI a ARENA

Rozšířili jsme pro Vás plážové a sportovní doplňky o dvě pečlivě vybrané originální značky, které Vám umožní nakoupit u nás kompletní vybavení na pláž i do bazénu.

Značka COQUI Vám přináší pohodlnou, stylovou, kvalitní a zdravotně nezávadnou plážovou obuv. Jistě jí oceníte u moře na horkém písku, při cestách k rybníku, u bazénu, i jen tak na běžné nošení v létě, kdy potřebujeme především prodyšnost a pohodlí. Plážové boty značky COQUI se vyznačují nízkou váhou a speciálním materiálem, který využívá uzavřených buněk pryskyřice. Tím se zajišťuje prodyšnost a antibakteriální účinky.

http://www.coqui.cz/images/logo.png

Coqui mají sandály nejrůznějších barev a vzorů pro ženy, muže, holky i kluky, a můžete v nich chodit téměř kamkoliv.

Vybírejte z nabídky na: PLÁŽOVÉ BOTY

 

Značka ARENA Vám přináší kvalitní sportoní doplňky pro aktivní i rekreační plavání. V naší nabídce najdete zejména plavecké čepice a plavecké brýle.

 

http://static.arenawaterinstinct.com/skin/frontend/arena/layout2015/images/layout/logo_arena.png

Značka ARENA je na trhu již více než 35 let. Vyznačuje se kvalitou a technologickými inovacemi. Výrobky sportovní značky Arena používají sportovci po celém světě, je také součástí vrcholových sportovních událostí včetně Olympijských her.

Z naší nabídky vybírejte zde: Sportovní doplňky ARENA

Provozovatel webu www.vase-plavky.cz., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro personalizaci reklam. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace