Nová značka a sortiment SPLASH ABOUT

Internetový obchod VAŠE PLAVKY Vám představuje novou originální značku SPLASH ABOUT.  Zároveň rozšiřujeme sortiment a přinášíme Vám nově plavečky a neoprény pro miminka a batolata a také těhotenské plavky pro budoucí maminky.

Značka Splash About se specializuje na vyvíjení plaveckých oděvních potřeb pro kojence, děti i dospělé. Na trhu působí již 25 let. Návrh a vývoj výrobků probíhá ve Francii, sklad a distribuce se nachází ve Velké Británii.

Společnost testuje výrobky ve vlastním plaveckém bazénu ve spolupráci s rodiči, plaveckými instruktory a nezávislými zkušebními institucemi ve Francii, Velké Británii a Austrálii.

Výrobky jsou testovány na bezpečnost, funkčnost, pevnost a trvanlivost.

Plavky od společnosti Splash About jsou originální, vysoce kvalitní s důrazem na design, vyvinuté pro komfort a pohodlí. Chrání kojence a děti ve vodě i na souši.

Jsou certifikované dle evropského standardu EN13138-1 a mají vydaný jeden z nejdůležitějších certifikátů CRITT.

Dětské plavecké potřeby mají sluneční ochranu SPF50+ nebo vůbec nepropouští sluneční paprsky.

Provozovatel webu www.vase-plavky.cz., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro personalizaci reklam. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace