NOVÁ KATEGORIE - DĚTSKÉ NEOPRÉNY

Připravili jsme pro vás novou kategorii dětských neoprénů, kde najdete neoprény pro nejmenší miminka, až po starší děti. Pro miminka využijete neoprénové body, starším dětěm potom neoprénové kombinézky nebo kvalitný neoprénové combi vestičky.

Veškeré neoprénové oblečení firmy SPLASH ABOUT je speciálně vyvinuté pro děti a obsahuje tu nejkvalitnější protisluneční ochranu SPF 50+. Kombinézky chrání ty nejrizikovější oblasti, jako jsou krk a ramena. Neměli by chybět na žádné dovolené.

Kromě této ochrany neoprény také udržují tělo v teple a skvěle se hodí pro vodní sporty s dětmi. Výborně vám poslouží například při raftingu, o tomto sportu pro vás právě připravujeme článek na našem blogu, přečíst si ho můžete v pátek. :-)

Firma SPLASH ABOUT, která pro vás neoprény vyrábí je přísně testuje a zkouší, aby vyhovovaly nejpřísnějším evropským certifikacím. Na testování má dokonce i vlastní bazén, kde se výrobky testují ve spolupráci s rodiči, plaveckými instruktory a nezávislými zkušebními institucemi ve Francii, Velké Británii a Austrálii.

Malá ukázka z nové kategorie: Dětské neoprény

detsky-neoprenovy-komplet-ruzovy-1 detsky-neoprenovy-komplet-tyrkysovy-1 baby-neopren-combi-sporty Baby-neopren-body-tmavemodra1