PRO DĚTI TO NEJLEPŠÍ!

PRO DĚTI TO NEJLEPŠÍ!

kid-673584__180

Začal nám školní rok a s ním obvyklé starosti, aby naši potomci měli vše, co potřebují.

V ideálu to vypadá tak, že dostanete seznam pomůcek dopředu a máte čas většinu pořídit ještě na konci prázdnin.

V reálu to vypadá tak, že první dva týdny lítáte po obchodech, protože každý den přijde dítko s něčím novým, co se musí koupit.

V novém školním roce také častokrát začínají plavecké kurzy a tak je koupě těch správných plavek pro dítě aktuální téma. Chodit ovšem s unuděným dítětem po vyučování ještě po obchodech nebude asi to pravé ořechové. Nevadí, máme pro Vás řešení, kupte plavky on-line v našem e-shopu VASE PLAVKY

Při dodržení jednoduchých zásad 5 NEJČASTĚJŠÍCH CHYB PŘI VÝBĚRU PLAVEK NA INTERNETU máte jistotu, že nakoupíte kvalitní, padnoucí plavky v pohodlí domova.

Ráda bych se tady zastavila u tématu, který souvisí s nadpisem a to je materiál plavek pro děti. Určitě chceme pro děti to nejlepší, nejen, aby plavky dlouho vydržely, ale aby i slušely, chránily a děti byly spokojené a chodily na plavání rády.

V dnešní době jsou již materiály na výrobu plavek velmi kvalitní, pokud kupujete u zavedené značky a nemusí to být zrovna luxusní značka :-). Většinou se používají polyamidy v kombinaci se syntetickým vláknem elastanem a lycrou. Např. 80% polyamidu a 20% vlákna Lycra apod. Cílem je, aby měly plavky dlouhou životnost a neztrácely barvu a tvar. U nás najdete kvalitní plavky značky LITEX, které jsou vyrobené z chloruodolného materiálu a jsou ideální pro bazény.

Navíc tato kombinace neudržuje vlhkost, takže plavky jsou rychleschnoucí, což je velmi žádaný efekt.

Plavky pro Vaše děti najdete zde: DĚTSKÉ PLAVKY

Provozovatel webu www.vase-plavky.cz., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro personalizaci reklam. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace