PLAVÁNÍ PRO KOJENCE A BATOLATA

Máte malé miminko nebo i větší dítě a uvažujete o kurzech plavání nebo se letos chystáte strávit dovolenou u moře či u bazénu?

Vývoj člověka je už od začátku spojen s vodou a tak by měla být tato aktivita tím nejpřirozenějším prvním sportem Vašeho děťátka. Většina dětí má ráda vodu a pohyb v ní je pro ně příjemný. Cílem plaveckých kurzů v takhle nízkém věku není ještě naučit se plavat, ale spíše správné dýchání, splývání a hlavně nebát se vody, aby mělo miminko dobrý start, až se začne učit plavat.

Dokázané jsou také nepopiratelné vývojové i sociální výhody pobytu ve vodě. Zejména podpora správné motoriky a koordinace, zlepšení trávení, příznivé ovlivnění cévního systému a posílení srdce, působí na dobrou náladu a posiluje citovou vazbu s rodiči. Pohyb ve vodě také prohlubuje spánek, což mohu potvrdit, protože můj tříměsíční syn vždycky po koupeli spí jako miminko :-).

Abyste se mohli cítit příjemně a starat se jen o příjemné zážitky z plavání se svým miminkem, máme pro Vás pestrou nabídku plaveček pro miminka, které se používají bez plínky a plaveckých pomůcek, jako jsou plováčky a plovací vesty pro bezpečí o ochranu. Veškeré tyto výrobky od firmy SPLASH ABOUT, kterou najde v našem e-shopu VAŠE PLAVKY, jsou zdravotně nezávadné, certifikované a zaručují bezpečí a pohodlí pro Vaše dítě pod heslem „Safety first“.

Zvolit můžete baby neoprén – body, který pokrývá většinu tělíčka a udrží Vaše miminko v teple. Najdete ho pro děti od 0 do 2 let. Krásně zpevní miminko a chrání také před slunečními paprsky. Nebo zvolte plavky Happy Nappy, které jsou doporučované většinou plaveckých kurzů v České Republice. Mohou být nošeny s nebo bez konvenčních plavacích plínek – podšívka se velmi snadno čistí. A pokud plánujete dovolenou u moře, doporučujeme pro neplavce plováčky, které Vám především zajistí klid, že je o bezpečí Vašeho dítěte postaráno. Dítě je bezpečně nadnášeno ve vodě a nic se mu nemůže vyvlíknout či vyfouknout, jako třeba klasické rukávky. Navíc se s naším plováčkem naučí rychleji plavat, jednotlivé plováky lze postupně odstraňovat, až do stádia, kdy dítě plave zcela samo bez jejich pomoci. Výrobky můžete také designově zkombinovat s plaveckou UV čepicí a botkami do vody. K moři se Vám také bude hodit UV dětský neoprén nebo neoprénová vesta.

Vyzkoušejte výrobky této firmy, zaručujeme Vám, že budete stejně nadšení, jako my :-).

Provozovatel webu www.vase-plavky.cz., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro personalizaci reklam. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace